Самаритянин

Samaritan
0
0
(0 голосів)
Дивитися Самаритянин онлайн в HD якості 720p

Про що фільм «Самаритянин»

Злочинність, злидні та безвихідь панують у Гранітному місті. Принаймні так здається підлітку Сему, який живе зі своєю матір'ю в надто маленькій квартирі. Одним із його небагатьох проблисків надії є комікси й оповідання про супергероя Самаритянина та його битви проти свого заклятого ворога і брата Немезіди, що завершилися фінальним боєм. Після цих подій культовий герой зник з лиця землі.

Навіть якщо всі кажуть, що Самаритянин помер тоді, головний герой фільму вважає, що супергерой просто ховається серед містян. Коли на нього одного разу нападає група хуліганів, а трохи пізніше його дивний сусід Джо Сміт одразу ж приходить на допомогу, він думає, що впізнає зниклого супергероя. Тепер Сем не здається і всюди слідує за Джо. Сам Джо рішуче стверджує, що він не Самаритянин і вже точно не супергерой.

Водночас ситуація на вулицях міста загострюється, відбуваються заворушення та напади. Коли заклятий ворог Самаритянина, Немезида, знову з'являється і голосно оголошує, що він зруйнує установу Гранітного міста, це місце стикається з найгіршою кризою у своїй історії. Однак, щоб завершити свій тріумф, Немезида кидає виклик своєму старому ворогові, щоб він, нарешті, повернувся в поле зору громадськості, щоб завершити битву, розпочату двома героями з фільму «Самаритянин» багато років тому.
Плеєр також можна використовувати на смартфонах та планшетах з операційною системою Android, яка підтримує HLS (HTTP Live Streaming), а також на iPhone та iPad з операційною системою iOS.

Самаритянин - дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн фільм та саундтрек

Мінімальна довжина коментаря - 30 знаків.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Відгуків ще немає. Ти можеш стати першим!
HDrezkaUA » фільми » Самаритянин дивитися онлайн українською