Володар перснів: Персні влади

The Lord of the Rings: The Rings of Power
0
0
(0 голосів)
Дивитися Володар перснів: Персні влади онлайн в HD якості 720p

Про що серіал «Володар перснів: Персні влади»

Серіал «Володар перснів: Персні влади» розповідає про Середзем'я, що перебуває в період між перемогою над Морготом і повстанням Саурона. Ельфійка Галадріель і напівельф Елронд мають різні думки про те, наскільки загрозливим є Саурон. Їхній шлях до різних висновків неминуче призводить до нового виклику, якому вони мають протистояти разом.

Крім цього, Елронд зацікавлений у спільній роботі з гномами над проектом, який може змінити майбутнє Середзем'я. Але принц Дурін IV і його гноми не надто раді співпраці з ельфами. Велике питання, чи зможуть вони подолати свої розбіжності та працювати разом заради спільної мети?

Цей серіал повертає глядачів у світ, улюблений багатьма за книжками та попередніми фільмами. Але цього разу він показує не стільки великі битви та подвиги, скільки взаємодії між різними расами та їхніми лідерами, а також те, які труднощі можуть виникнути під час спроби працювати разом, щоб досягти спільної мети.
Плеєр також можна використовувати на смартфонах та планшетах з операційною системою Android, яка підтримує HLS (HTTP Live Streaming), а також на iPhone та iPad з операційною системою iOS.

Володар перснів: Персні влади 1 сезон 1-8 серія

Твій відгук на

онлайн серіал та саундтрек

Мінімальна довжина коментаря - 30 знаків.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Відгуків ще немає. Ти можеш стати першим!
HDrezkaUA » серіали » Володар перснів: Персні влади 1 сезон дивитися онлайн українською