Гламурний бізнес

Like a Boss
0
0
(0 голосів)
Дивитися Гламурний бізнес онлайн в HD якості 720p

Про що фільм «Гламурний бізнес»

Фільм розповідає про двох подруг, Мію та Мел, які разом ведуть невеликий косметичний бізнес. Вони дуже дружні, але їхня компанія зазнає фінансових труднощів. Все ускладнюється, коли велика косметична магнатка Клер Луна вирішує інвестувати у їхній бізнес. На перший погляд це виглядає як велика удача, але Мія і Мел швидко розуміють, що Клер має свої корисливі наміри та плани на їхню компанію.

Клер намагається розбити дружбу Мії та Мел, щоб легше контролювати їхній бізнес. Подруги проходять через ряд комічних і напружених ситуацій, намагаючись зберегти свою фірму та відновити втрачену дружбу. Вони навчаються важливим життєвим урокам про довіру, вірність і важливість самостійності.

Фільм містить як гумор, так і драматичні моменти, акцентуючи на важливості жіночої дружби та підтримки одна одної в складних ситуаціях.
Плеєр також можна використовувати на смартфонах та планшетах з операційною системою Android, яка підтримує HLS (HTTP Live Streaming), а також на iPhone та iPad з операційною системою iOS.

Гламурний бізнес - дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн фільм та саундтрек

Мінімальна довжина коментаря - 30 знаків.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Відгуків ще немає. Ти можеш стати першим!
HDrezkaUA » фільми » Гламурний бізнес дивитися онлайн українською