Смертельна битва. Легенди. Помста Скорпіона

Mortal Kombat Legends: Scorpions Revenge
0
0
(0 голосів)
Дивитися Смертельна битва. Легенди. Помста Скорпіона онлайн в HD якості 720p

Про що мультфільм «Смертельна битва. Легенди. Помста Скорпіона»

Анімаційний фільм, який розповідає про Скорпіона, одного з найвідоміших бійців у всесвіті Mortal Kombat. Початок фільму відкривається з жорстокого масакру клану Шіраї Рю, в ході якого головний герой Ханзо Хасаші втрачає свою сім'ю та своє життя, але йому вдається повернутися з потойбіччя завдяки угоді з таємничим демоном Кван Чі. В образі Скорпіона він отримує шанс помститися за свою сім'ю, а також за загибель свого клану.

Пошуки помсти приводять Скорпіона до участі у турнірі Mortal Kombat, де збираються найсильніші бійці з різних світів. З кожним поєдинком Скорпіон наближається до своєї цілі — знайти і знищити Саб-Зіро, воїна клану Лін Куей, якого він вважає винуватцем у загибелі своєї родини. Водночас турнір розкриває більш глобальні загрози, і Скорпіон змушений вирішити, що важливіше: особиста помста чи боротьба за вищу справу разом з іншими учасниками турніру.
Плеєр також можна використовувати на смартфонах та планшетах з операційною системою Android, яка підтримує HLS (HTTP Live Streaming), а також на iPhone та iPad з операційною системою iOS.

Смертельна битва. Легенди. Помста Скорпіона - дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн мультфільм та саундтрек

Мінімальна довжина коментаря - 30 знаків.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Відгуків ще немає. Ти можеш стати першим!
HDrezkaUA » мультфільми » Смертельна битва. Легенди. Помста Скорпіона дивитися онлайн українською