Підводний човен Ю-571

U-571
0
0
(0 голосів)
Дивитися Підводний човен Ю-571 онлайн в HD якості 720p

Про що фільм «Підводний човен Ю-571»

У часи Другої світової війни американська підводна лодка отримує завдання захопити U-571, яка належала нацистам. На ній знаходиться шифрувальна машина, завдяки якій німці відправляють повідомлення, які противник не може розшифрувати. Необхідно негайно здобути цей пристрій. Від нього залежить занадто багато життів.

Моряки йдуть за останніми координатами, за якими повинна знаходитися U-571. Проте, прибувши на місце, американці побачили лише стовп чорного диму. Німецька підводна лодка нарвалася на глибинні міни. Вдалеку вони побачили шлюпку, в якій знаходилися виживші нацисти. Перед моряками виникла задача - потопити або врятувати ворога.

Після невеликого сперечання команда вирішує допомогти потерпілим від катастрофи. Їх дії зможуть допомогти у виконанні місії. Проте, чи так це насправді? Чи готові нацисти поділитися необхідною інформацією?
Плеєр також можна використовувати на смартфонах та планшетах з операційною системою Android, яка підтримує HLS (HTTP Live Streaming), а також на iPhone та iPad з операційною системою iOS.

Підводний човен Ю-571 - дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн фільм та саундтрек

Мінімальна довжина коментаря - 30 знаків.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Відгуків ще немає. Ти можеш стати першим!
HDrezkaUA » фільми » Підводний човен Ю-571 дивитися онлайн українською