Поки я тебе не вб'ю

Until I Kill You
0
0
(0 голосів)
Дивитися Поки я тебе не вб'ю онлайн в HD якості 720p

Про що серіал «Поки я тебе не вб'ю»

Давно відомо, що найдобріші та найсвітліші люди мають феноменальну здатність притягувати найнепорядніших людей у світі, і Делія не стала винятком. Вона була неймовірно добродушною і чуйною дівчиною, яка знайшла своє покликання в допомозі людям. Будучи медиком, вона врятувала чимало життів, і хто б міг подумати, що доля відплатить їй за все хороше знайомством із чарівним і добродушним незнайомцем.

Він з перших хвилин проявив до неї незвичайну турботу і підвищену увагу і вона закохалася в нього без оглядки. Незабаром між молодими людьми спалахнув бурхливий роман, який обіцяв перерости в найближчому майбутньому в щось більш серйозне. Але героїня і не підозрювала, що її знайомство виявиться фатальним, коли в міру розвитку їхніх взаємин, вона почне підозрювати про те, що її новоспечений коханий приховує від неї щось страшне.
Плеєр також можна використовувати на смартфонах та планшетах з операційною системою Android, яка підтримує HLS (HTTP Live Streaming), а також на iPhone та iPad з операційною системою iOS.

Поки я тебе не вб'ю 1 сезон 1-4 серія

Твій відгук на

онлайн серіал та саундтрек

Мінімальна довжина коментаря - 30 знаків.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Відгуків ще немає. Ти можеш стати першим!
HDrezkaUA » серіали » Поки я тебе не вб'ю 1 сезон дивитися онлайн українською