Нічний заплив

Night Swim
0
0
(0 голосів)
Дивитися Нічний заплив онлайн в HD якості 720p

Про що фільм «Нічний заплив»

Через серйозні проблеми зі здоров'ям бейсболіст Рей Воллер виявляється вимушеним залишити спортивну кар'єру. Разом із дружиною Євою і дітьми Іззі та Елліот він вирішує почати нове життя, а для початку змінити місце проживання. Воллери знаходять симпатичний будиночок із басейном, який здається їм ідеальним і незабаром переїжджають до нього. Сподіваючись, що басейн на задньому дворі стане улюбленим місцем дітвори, Рей поспішає привести його до ладу. Однак під час роботи відбувається щось дивне. Вода з басейну незрозумілим чином починає затягувати його. З великим зусиллям Рею вдається вибратися на поверхню. Вирішивши довірити роботу професіоналам, Воллери викликають фахівців з обслуговування басейнів. Саме ті й оголошують здивованим господарям, що їхній басейн наповнюється водою з підземного джерела. Однак на цьому дивацтва не закінчуються.

Невдовзі зникає кіт Воллерів, а спроба поплавати в басейні для Іззі та Елліота ледь не закінчується трагедією. Діти в жаху поспішають до батьків, запевняючи дорослих, що в басейні на них напала страшна істота. Вирішивши з'ясувати таємницю страшного басейну, Єва розшукує колишніх господарів будинку. Саме від них вона і дізнається страшну правду. Виявляється, вода, що живить басейн, завжди вимагає від господарів жертву. Єва з жахом розуміє, що тепер настала їхня черга.
Плеєр також можна використовувати на смартфонах та планшетах з операційною системою Android, яка підтримує HLS (HTTP Live Streaming), а також на iPhone та iPad з операційною системою iOS.

Нічний заплив - дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн фільм та саундтрек

Мінімальна довжина коментаря - 30 знаків.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Відгуків ще немає. Ти можеш стати першим!
HDrezkaUA » фільми » Нічний заплив дивитися онлайн українською